Dziewczyny

Mamy dla Was specjalną niespodziankę. Znacie Agnieszkę Niedziałek?  Dla tych osób, dla których odpowiedź była przecząca kilka informacji. Agnieszka jest młodą i energiczną osobą z pomysłem na życie i biznes. Blogerka i właścicielka sklepu internetowego wwwlosy.pl, bardzo profesjonalna i sympatyczna osoba.

 

I teraz niespodzianka o której wspomniałam.
Mamy dla Was do rozdania 20 wejściówek na Beauty Days Blogger z Agnieszką  na targach Beauty Days, które odbęda się  w Warszawie w dniach 21 – 23.09.2018r.

 

Co trzeba zrobić żeby zdobyć zaproszenie na spotkanie z Agnieszką?

Nic skomplikowanego.

Waszym zadaniem jest  napisać recenzję, nagrać film itp.  o Waszym ulubionym szamponie do pielęgnacji włosów na bazie  naturalnych składników i opublikować na swoim blogu, kanale YT lub profilu  w mediach społecznościowych.  Za każdą recenzję przyciągającą uwagę przyznajemy punkty wg poniższej punktacji.

  • Film na YouTube = 20 punktów;
  • Recenzja, artykuł na blogu lub Facebooku (jeśli nie posiadasz bloga) = 15 punktów;
  • Jeżeli Waszym ulubieńcem jest szampon dostępny na Vica.pl, to za każdą zamieszczoną na stronie vica.pl, ceneo, wizaz.pl oraz na forach i w sklepach internetowych opinię o wybranym przez Was produkcie dostaniecie dodatkowo 5 punktów.

– Poinformuj w swoich mediach społecznościowych o naszej stronie.
– Wklej linki do swoich postów w social mediach do naszego formularza.

 

A zatem do dzieła. Trzymamy kciuki!

Macie czas do końca sierpnia.