Zapraszamy Cię do świata nowych, jeszcze mało znanych kosmetyków.... ! Poznaj nasz portal, odwiedzaj nas i korzystaj z akcji, konkursów i bonusów!

Jest wiele mniej znanych i niedocenianych, a naprawdę wyjątkowych kosmetyków. Dlatego też chcemy zebrać wszystkie fanki kosmetyków w jednym miejscu i zaprosić je do odkrywania tych wyśmienitych kosmetyków, wypełnionych wysokiej jakości składnikami oraz charakteryzujących się niezwykłą jakością i przyjemnymi zapachami.

Serwis ambasadorka-kosmetyczna.pl powstał, by połączyć wszystkie kobiety uwielbiające nowości kosmetyczne!
Prowadzisz bloga lub konto na portalach społecznościowych? Dołącz do społeczności Ambasadorek Kosmetycznych!
Bądź jedną z nas!
Ambasadorka-Kosmetyczna.pl

Zamierzamy cyklicznie zapraszać Was do kampanii ambasadorskich, w których wybrane osoby otrzymają kosmetyk lub zestaw kosmetyków do przetestowania i zrecenzowania. Będzie nam miło, jeśli podzielicie się ze swoimi znajomymi Twoją opinią o poznanych nowościach kosmetycznych na swoich kanałach na social mediach no. Facebook, Instagram, You Tube, blog, vlog, Pinterest itp.

Kosmetyki są Twoją pasją?

 

Dla najaktywniejszych Ambasadorek przewidujemy dodatkowe profity w postaci wyjazdów do spa, na targi kosmetyczne, spotkań z Celebrytami czy wycieczek zagranicznych!

Lubisz dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami? Prezentujesz swoje opinie na temat urody na swoim blogu, kanale YouTube lub za pomocą innego serwisu społecznościowego? Dołącz do nas, testuj i prezentuj swojej społeczności wyjątkowe kosmetyki!

Co oferujemy?

  • zapas kosmetyków,
  • udział w wydarzeniach i warsztatach dla społeczności ambasadorskiej,
  • możliwość promocji swojej osoby poprzez kanały społecznościowe.

Zgłoś się, zostań oficjalną Ambasadorką Kosmetyczną i inspiruj innych, zapraszaj ich do poznawania kosmetyków!

Będziemy zapraszać Cię do kampanii ambasadorskich, w trakcie których wybrane ambasadorki będą mogły poznać i wypowiedzieć się o nowych i jeszcze nieznanych kosmetykach. Tutaj pojawią się także najnowsze doniesienia o spotkaniach ambasadorek oraz o wielu kosmetycznych ciekawostkach.
Mamy nadzieję, że będziesz tutaj często powracać. Dowiesz się tutaj o konkursach, promocjach oraz najnowszych perełkach kosmetycznych!

Pamiętaj, by po zakwalifikowaniu się do kampanii ambasadorskiej każdy wpis oznaczaj hasztagiem #ambasadorkakosmetyczna i hasztagami, które podajemy w każdej kampanii

Co trzeba zrobić aby stać się jedną z nas?
Nic trudnego.

  1. należy  zarejestrować się na naszej stronie, o ile ukończyłyscie 18 lat,
  2. uzupełnić linki do swoich profili na Social Mediach na swoim koncie,
  3. zapoznać się z szatą graficzną naszej strony i zakładkami,
  4. odwiedzić naszego Facegooka i Instagram, gdzie podajemy informacje na bieżąco,
  5. zapoznać się z zakładką ZADANIA, gdzie znaleźć można kampanie przez nas organizowane. W każdej kampanii podajemy czas zgłoszeń, więc wiecie czy jest nadal aktywna,
  6. w każdej kampanii podajemy konkretne informacje i wymagania dotyczące uczestnictwa,