Święta, święta i po świętach! 

Piękna długa przerwa już za nami, a wraz z Nowym Rokiem szykuje się wiele nowości na naszym portalu! 

Dziś nadszedł czas na podsumowanie kampanii Cliv & Pureheal’s i w pierwszej kolejności chcemy serdecznie podziękować wszystkim Ambasadorkom, które wzięły aktywny udział w kampanii.  

Kosmetyki zarówno marki Cliv, jak i Pureheal’s zostały odebrane bardzo pochlebnie, co nas bardzo cieszy, jednak nie za bardzo dziwi… Naturalne, koreańskie, luksusowe i z bardzo bogatym składem kosmetyki nie mogły się nie sprawdzić!  

Jeśli nie miałeś okazji poznać tych marek, zapraszamy TUTAJ, gdzie możesz zapoznać się z produktami oraz odwiedzić profile naszych Ambasadorek, aby zaczerpnąć opinii.  

 

Zawsze w podsumowaniu wybieramy kilka NAJ Ambasadorek. Tym razem chcielibyśmy szczególnie wyróżnić fenomenalną aktywność kilku z Was.  

Bardzo lubimy, jak kampania przemija aktywnie, a jeszcze bardziej lubimy, jak dodajecie do tego zaangażowanie i kreatywność! Bardzo, BARDZO nam zaimponowała aktywność kilku z Was, dlatego ogromne brawa dla: 

 

*Paparanoya 

pureheal's paparanoya

*zmotoryzowanamama 

pureheal's zmotoryzowanamama

 

*Danal 

cliv Danal 

  

*Tygrysseq 

cliv tygrysseq 

 

*Zaczarowane pudelko 

cliv zaczarowane pudelko 

 

 *vstynowska 

cliv vstynowska 

 

Piękne recenzje, filmiki, opinie na różnych portalach – bardzo się cieszymy, że Wasze zaangażowanie wpłynęło na pozytywną reklamę produktów!   

Serdecznie dziękujemy wszystkim Ambasadorkom. Zachęcamy również do śledzenia naszych portali z informacjami o nadchodzących kampaniach oraz wydarzeniach 🙂