Ruszamy z rejestracją na kolejną kampanię! Tym razem jest to kampania mieszana – udział w niej biorą dwie koreańskie marki z produktami do pielęgnacji twarzy.  Zarejestruj się już teraz!

 

 

Znacie już tajemnice koreańskiej pielęgnacji?  

Jeśli nie, to już teraz macie okazje poznać magię tych niezwykłych kosmetyków i podarować swojej skórze odpowiednią pielęgnację!  

Jeśli jednak odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, to z pewnością możecie potwierdzić, że koreańskie produkty do pielęgnacji spełniają oczekiwania i efektywnie dbają o skórę. 

 

Przedstawiamy Wam dwie luksusowe marki CLIV oraz PUREHEAL’S. Obie pochodzą z dalekiej Korei, obie bazują na naturalnych składnikach i obie dbają o odpowiednią pielęgnację Waszej skóry.  

  

Linia marki CLIV z jagodami żen-szenia oparta jest na składnikach ujędrniających i przeciwstarzeniowych jak: ekstrakty z jagód żeń-szenia, zielonej herbaty, adenozyna czy kwas hialuronowy. 

Dzięki wielu odżywczym składnikom, produkty CLIV z jagodami żeń-szenia skutecznie napinają, ujędrniają i uelastyczniają cerę oraz ją energetyzują i odżywiają. 

Ekstrakt z jagód żeń-szenia 

 – ujędrnia skórę i zwiększa redukcję zmarszczek 

 – przeciwdziała zwiotczeniu skóry 

 – opóźnia procesy starzenia się 

 – dodaje energii zmęczonej, poszarzałej skórze 

Linia dedykowana jest: 

 – skórze z oznakami starzenia się jak: zmarszczki, zwiotczała, 

– mało elastyczna skóra. 

 

Ponieważ linia jest skierowana dla skóry z oznakami starzenia, proponujemy ją dla Ambasadorek, które ukończyły 30. rok życia. 

 

Nawilżająca linia produktów PureHeal’s z propolisem przeznaczona specjalnie dla skóry suchej i wrażliwej.
Dzięki wykorzystaniu propolisu (kit pszczeli), który jest naturalną substancją ochronną wytwarzaną przez pszczoły, nawilża oraz wzmacnia sprężystość i jędrność skóry. 

Linia z propolisem efektywnie wygładza oraz wzmacnia barierę ochronną skóry, ponieważ to właśnie propolis stanowi naturalną obronę pszczół przed wszelkimi drobnoustrojami. 

 

Do niniejszej kampanii wybranych zostanie 30 Ambasadorek, które otrzymają zestaw produktów* do testowania. 
  

Zgłoszenia można wysyłać do poniedziałku 02.12.2019 do godziny 9:00.  

 

 

UWAGA: Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zaktualizować swoje dane, ponieważ tylko profile z uzupełnionymi danymi będą brały udziału w wyborze do kampanii (obowiązkowa aktualizacja danych korespondencyjnych, numeru kontaktowego oraz podanie nazwy profilu w social media). Link do aktualizacji profilu Ambasadorki zamieszczamy poniżej:  

Aktualizacja profilu 

Zapraszamy do rejestracji oraz życzymy powodzenia! 

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!

*zdjęcia zestawów mają charakter poglądowy.