Nadszedł czas na podsumowanie kolejnej naszej kampanii.  Czas mija, a Was przybywa coraz liczniej, dlatego też coraz więcej  produktów staramy się dla Was przygotować.

Tym razem wspólnie z marką Gentle Day   przygotowalismy dla Was 100 zestawów: 50 składających się z podpasek  i 50 zestawów wkładek.

Podpaski higieniczne Gentle Day® z paskiem anionowym przeznaczone są do stosowania podczas regularnych menstruacji. Wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów bardzo wysokim poziomem wchłaniania. Ponadto innowacyjne boczne ścianki chronią przed przeciekaniem. Podpaski nie powodują dyskomfortu i nie podrażniają skóry.

 

Wkładki ekologiczne Gentle Day® absorbujące z paskiem anionowym do codziennego stosowania podczas pojawienia się obfitszej wydzieliny. Bawełniana warstwa nie podrażnia skóry w trakcie codziennego stosowania, a przepuszczająca powietrze podstawa zapewnia uczucie świeżości. Wkładki absorbujące doskonale sprawdzają się również dla kobiet cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu.

W tej kampanii prosiliśmy o oznaczanie zdjęć poniższymi hasztagami:
#gentleday #ekologicznepodpaski #podpaski #zdrowepodpaski #wkładkihigieniczne #stworzonedlazdrowia

 

Jak zawsze prezentujemy Wam kilka wybranych wpisów jakimi dzieliły się z nami nasze ambasadorki: