Kolejna kampania za nami, tym razem kończymy kampanię marki Marion.  

 

Ta kampania była wyjątkowo bogata, ponieważ każda Ambasadorka dostała zestaw aż trzech produktów z serii ENJOY do pielęgnacji włosów z rokitnikiem, a dodatkowo jeszcze 4 maski z najnowszej serii NEON VIBES.  

 

Bardziej szczegółowo poznać produkty możecie TUTAJ 

 

Informujemy, że punkty zostały przyznane, zgodnie z zasadamiwedług przedstawionych przez Was materiałów. Każda Ambasadorka, która wysłała do nas formularz zwrotny z punktacją oraz linkami i/lun materiałami opublikowanymi, otrzymała już punkty na swoje konto. Osoby, które nie przesłały do tej pory swoich formularzy, prosimy o przesłanie ich w najbliższych dniach, jako że punktację za tę kampanię przyznawać będziemy tylko do końca listopada.   

 

 Wszystkie publikacje były ciekawe, a recenzje bardzo rzetelne. Cieszymy się, że tak wiele z Was polubiło produkty naszej rodzimej marki Marion.  

 

Przy każdej kampanii nasz Zespół dodatkowo wybiera pięć recenzji/zdjęć, które spodobały nam się najbardziej. Po raz kolejny nie było to łatwe zadanie! Wszystkie Wasze zdjęcia są naprawdę cudowne i pomysłowe!   

 

Wyróżnione Ambasadorki to:   

– @olaaniolek 

 

– @foreelock 

 

– @what_makes_me_enjoy 

 

– @misz_masz_kasi_ 

 

– @white.jasmine0803  

   

 

Gratulacje dla Was dziewczyny za kreatywność i aktywność!   

Gratulujemy też pozostałym Ambasadorkom biorącym udział w kampanii – świetna robota!   

Mamy nadzieję, że kosmetyki marki Marion 

 

Dziękujemy wszystkim Ambasadorkom za zainteresowanie oraz udział w kampanii.   

Życzymy Wam powodzenia w kolejnych kampaniach oraz informujemy, że jak zawsze w przypadku jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresem: kontakt@ambasadorka-kosmetyczna.pl