Właśnie wystartowała nowa kampania, przeprowadzona za pośrednictwem portalu  Ambasadorka-kosmetyczna.pl. Zainteresowanie tą kampanią przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!

Do kampanii zgłosiło się 2000 osób, a chętnych recenzentek wziąć udział było o wiele więcej!

Kampania ta dotyczyła regenerującej maski do twarzy w płachcie marki PIBAMY. Maska PIBAMY, która zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. Ponad to zapewnia optymalne nawilżenie i odżywienie skóry. Zawarty w niej śluz ślimaka, który jest absolutnym hitem kosmetycznym ostatnich lat, działa regenerująco na uszkodzony kolagen przez co skóra staje się delikatna i zdrowa. Poza tym śluz ślimaka pobudza skórę do regeneracji przez co szybciej goją się wszelkie stany zapalne. Ponad to jest zawarty tam również kwas hialuronowy oraz hydrolizowany kolagen. Pierwszy z nich działa kojąco i pobudza skórę właściwą do regeneracji. Drugi natomiast odpowiada za utrzymanie wody w naskórku przez co wygładza go i nawilża. Nawet na suchym powietrzu woda w naskórku odparowuje się bardzo wolno. Dodatkowo zapobiega wiotczeniu skóry przez co jest sprężysta i napięta.

Jeśli jesteś też zainteresowany tym produktem możesz go łatwo znaleźć, maska ta jest dostępna w sieciach Drogerii Vica.

Po zakupie możesz wziąć udział w niesamowitym konkursie! Jeśli chciałbyś spędzić oszałamiające 14 dni  w Tajlandii, włącznie z Sylwestrem, zachowaj paragon i zarejestruj się na stronie www.sylwesterwtropikach.pl Do wygrania 3 dwu osobowe zaproszenia, lub zestawy kosmetyczne.

Jeżeli masz ochotę testować przeróżne nowe kosmetyki, zapraszamy serdecznie na naszą stronę Ambasadorka-kosmetyczna.pl, oraz na naszego fanpage na Facebooku, gdzie często pojawiają się nowe konkursy i zabawy. Mamy w zanadrzu dużo nowych kampanii. Cały czas zmieniamy się na lepsze, dbamy o to żeby nasi ambasadorzy czuli się jak najlepiej.