Tym razem podsumowujemy kampanię zorganizowaną we współpracy  z magazynem i potralem Face & Look. Do 30 testerek powędrował jeden z dwóch kosmetykow: Total Body Wash lub Total Body Balm, każdy z nich  w 3 wariantach zapachowych.

Czym się charakteryzowały? Jak podaje Face & Look:
“Total Body Wash

To żel do mycia całego ciała, który jest jednocześnie łagodnym płynem do twarzy i luksusowym szamponem. Zawiera wygładzające i regenerujące proteiny jedwabiu, ważną dla skóry i włosów witaminą B5 o właściwościach silnie nawilżających oraz kojącą podrażnienia allantoinę. Zapach kosmetyku zawróci każdemu w głowie. Żel polecany jest do skóry każdego rodzaju, a szczególnie do skóry z tendencją do przesuszania. Można go używać jak zwykły żel pod prysznic do mycia ciała, jako szampon, jako płyn do mycia twarzy, a także jako miły i relaksujący płyn do kąpieli.”

“Total Body Balm

To wielozadaniowy balsam do pielęgnacji całego ciała, zawiera mieszankę dwóch olejków – kokosowego i z pestek winogron – które poprawiają kondycję skóry i włosów. Dodatkowo balsam zawiera masło shea, które jest źródłem witamin, w tym A i E, które wzmacniają i nawilżają skórę. Balsam przywraca blask suchej skórze, zabezpiecza włosy przed utratą wilgoci, wspomaga procesy regeneracyjne skóry i włosów, jednocześnie nie obciążając ich szkodliwymi substancjami. Działa również jak kompres w miejscach szczególnie narażonych na przesuszenie. Balsam wchłania się błyskawicznie, pachnie obłędnie i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Jest szczególnie polecany do skóry wrażliwej, naczynkowej, dojrzałej i przesuszonej.”

 

W tej kampanii prosiliśmy o używanie #:

#ambasadorkakosmetyczna #faceandlook #kampania #phdavi   #drogeriavica

 

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych wpisów z recenzjami:

jola103blog

secretsintomyheart

izkatestuje

beabeautyblog

rudatestuje

onlygingerr