Dzień dobry! 

Ruszamy z rejestracją na kampanię produktów INSTITUTO ESPAÑOL!  

 

Firma na naszym portalu pojawiła się już wcześniej, jednak, jeśli nie mieliście okazję jej poznać – POLECAMY SERDECZNIE!  

 

Firma działa od 111 lat, jej historia sięga do 1903 roku. 

Jest to jedna z największych firm w Hiszpanii spośród producentów produktów do pielęgnacji skóry, a swoje kosmetyki dystrybuuje do ponad 20 krajów na całym świecie. 

Szczegółowe informacje na temat produktów oraz firmy znajdziecie na stronie: https://institutoespanol.com.pl/ 

 

W niniejszej kampanii przedstawiamy DWA produkty do pielęgnacji skóry BARDZO SUCHEJ.  

Zostanie wybranych 50 Ambasadorów, którzy otrzymają zestaw dwóch produktów, a zadaniem będzie zapoznanie się, przetestowanie oraz porównanie otrzymanych kremów. 

Wszelkie szczegóły dotyczące kampanii wybrani Ambasadorzy otrzymają w wiadomości w dniu opublikowania listy.

 

krem naprawczy AVENA

AVENA krem naprawczy dla bardzo suchej skóry 

Naprawczy krem AVENA to krem o naturalnym składzie, który przyniesie natychmiastowe ukojenie i nawilżenie Twoim suchym/szorstkim łokciom, kolanom i piętom. Intensywna regeneracja jest wynikiem stężonego preparatu z gliceryną i owsem wzbogaconym o alantoinę. Formuła kremu naprawi szorstki naskórek, a przywracając mu odpowiednie nawilżenie sprawi, że skóra nie będzie ulegać rogowaceniu i pękaniu. Regularne stosowanie naprawczego kremu sprawi, że Twoja skóra będzie wyjątkowo zadbana oraz wzmocniona. 

 

krem naprawczy UREA 

UREA krem nawilżający dla suchej skóry 

Nawilżający krem UREA zawiera aż 20% substancji czynnej – mocznika. Mocznik jest substancją o dużej zdolności do pochłaniania wody, dzięki czemu zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry, jednocześnie dbając o odpowiednią szczelność naskórka. Ze względu na swe unikalne właściwości jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry suchej oraz atopowej, a także skóry w okresie menopauzy, gdy z powodu spadku poziomu hormonów staje się ona wiotka i bardzo sucha, czy skóry po opalaniu. Krem przeznaczony jest do regeneracji suchej skóry, ze szczególnym uwzględnieniem stóp, jednak możesz stosować go na całe ciało, dogłębnie nawilżając przesuszoną skórę.  

 

 

Hasztagi: 

#hebe #drogeriehebe #institutoepsanolpl #institutoespañol #urea #avena #krem #kremdorąk #kremdociała #suchaskóra #pielęgnacja #nawilżenie #hiszpania

Dodatkowo:  #uroda #regeneracja #regeneracjaskóry #skóra #zdrowaskora #skorasucha #kosmetyki #kosmetykidociała #bodycream #bodycare #dlaniej #trendy

 

Oznaczenia profili: 

@drogeriehebe 

@instituto_espanol_polska  

@ambasadorka_kosmetyczna 

 @vica_pl

@drogeria_kosmyk

@drogeriewispol

@drogeriejasmin

@drogeria.triomen

@drogerie_polskie

 

Upewnij się, że obserwujesz wszystkie konta i używasz oznaczeń oraz hasztagów (zarówno na Instagramie jak i Facebooku). Zwróć też uwagę na znaki szczególne występujące w hasztagach, ponieważ mają one znaczenie.

 

 

Rejestracja trwa do poniedziałku, 20.01 do godziny 9:00. 

Jeszcze tego samego dnia ogłosimy listę 🙂

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.