Ambasadorka Kosmetyczna pojawiła się na targach Beauty Days z własnym stoiskiem oraz specjalnie przygotowaną na tę okazję ścianką, która cieszyła się ogromną popularnością nie tylko wśród naszych Ambasadorek! 

W drugiej połowie września 2019 roku odbyła się kolejna edycja targów kosmetycznych Beauty Days w Warszawie.Targi Beauty Days to jedne z największych międzynarodowych targów kosmetycznych odbywających się na terenie Polski. Jest to wydarzenie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla miłośników kosmetycznych nowości. W tegorocznej wystawie wzięło udział ponad 400 wystawców z 15 krajów. Podczas targów można poznać wiele nowych firm, wypróbować wiele produktów oraz wziąć udział w różnorodnych warsztatach. Zorganizowane były również spotkania z Gwiazdami, bezpłatne zabiegi oraz warsztaty.  

Nie mogło nas tam zabraknąć – Ambasadorka Kosmetyczna pojawiła się z własnym stoiskiem oraz specjalnie przygotowaną na tę okazję ścianką, która cieszyła się ogromną popularnością nie tylko wśród naszych Ambasadorek. Odwiedziło nas mnóstwo osób – zarówno nasze stałe Ambasadorki, które są z nami od dłuższego czasu, jak i nowe osoby, które z naszym portalem dopiero się zaprzyjaźniają.

Przygotowaliśmy dla Was nie tylko powitalne paczuszki oraz specjalną ściankę z czerwonym dywanem, ale również zabawę, która podbiła Wasze serca!

Zabawa polegała na odnalezieniu naszych partnerów obecnych na targach oraz zebraniu od nich specjalnie przygotowanych pieczątek, a nagrodami były fantastyczne paczki pełne kosmetyków. 

Mamy nadzieję, że tak jak i my, bawiłyście się wyśmienicie, a otrzymane produkty służą Wam w codziennej pielęgnacji (i nie tylko).  

Było nam niezmiernie miło spotkać się z Wami i poznać wiele z Was osobiście! Mamy nadzieję, że zobaczymy się w równie dużym gronie na przyszłorocznej edycji, a póki co zapraszamy Was do śledzenia naszych nowości oraz kampanii, które będą pojawiać się ze zwiększoną częstotliwością.

  Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu Facebook.