Zostań Ambasadorką nowej linii kosmetyków od Marion, zgłoś się do kampanii już dziś! 

Przedstawiamy nowe kosmetyki Marion: Kuracja Octowa. 

Ocet owocowy do pielęgnacji włosów? Tak! Octy owocowe wykorzystywane są do pielęgnacji włosów już od pokoleń jako sposób na zapewnienie włosom pięknego i zdrowego wyglądu. Ocet owocowy ma wspaniałe właściwości, dzięki którym zamyka łuski włosów sprawiając, że są wygładzone, łatwo się rozczesują oraz zyskują naturalny blask. Dodatkowo ocet owocowy usuwa resztki kosmetyków, których nie wypłukała woda. 

 

Już dziś zarejestruj się do kampanii, aby mieć możliwość otrzymania zestawu dwóch kosmetyków wybranej serii.  

 

Postaw na naturalną pielęgnację włosów z kosmetykami o wysokiej, min. 96 % zawartości składników pochodzenia naturalnego. 

 

marion kuracja octowa malina

Płukanka oraz spray do włosów z octem malinowym przeznaczona dla włosów suchych i zniszczonych. 

Regenerująca płukanka przywraca włosom właściwe nawilżenie, miękkość i naturalny połysk. Zawiera ocet malinowy, który domyka łuski włosów, sprawiając, że kosmyki stają się gładkie i lśniące.  

Płukanka pozostawia na włosach zapach dojrzałych malin. 

Spray do włosów zawiera rozświetlający kompleks i ocet malinowy, który domyka łuski włosów sprawiając, że kosmyki stają się gładsze i bardziej lśniące. Spray ułatwia rozczesywanie i pozostawia na włosach zapach dojrzałych malin. 

 

marion kuracja ocet jabłko

Płukanka oraz spray do włosów z octem jabłkowym przeznaczone dla włosów normalnych oraz przetłuszczających się. 

Oczyszczająca płukanka usuwa z włosów pozostałości kosmetyków do pielęgnacji, dzięki temu włosy stają się błyszczące i miękkie. Zawiera ocet jabłkowy, który domyka łuski włosów sprawiając, że kosmyki stają się gładkie i sprężyste.  

Płukanka pozostawia na włosach zapach soczystych jabłek.  

Spray do włosów zawiera nabłyszczający kompleks i ocet jabłkowy, który domyka łuski włosów sprawiając, że włosy zyskują naturalny połysk. Ułatwia rozczesywanie i stylizacje włosów i pozostawia na włosach zapach soczystych jabłek. 

 

 

 

ZASADY REJESTRACJI: 

Wybierz JEDNĄ serię kosmetyków odpowiadającą Twoim potrzebom, do których przetestowania chcesz się zgłosić. 

Wyślij formularz zgłoszeniowy.  

Daj znać swoim znajomym oraz obserwatorom o nadchodzących nowościach oraz o kampanii. Nie zapomnij oznaczyć @marionkosmetyki oraz @ambasadorka_kosmetyczna, dodatkowo podajemy hasztagi obowiązujące w nadchodzącej kampanii: 

#pielęgnacjawłosów #naturalnekosmetyki #haircare #ocetjabłkowy #zdrowewłosy #długiewłosy #marionkosmetyki #pięknewłosy #blogerkaurodowa #blogerkakosmetyczna #polskiekosmetyki #polskiemarki #dobrebopolskie #naturalhaircare #madeinPoland #gładkiewłosy #shinyhair #pielęgnacja #naturalnapielęgnacja #kuracjaoctowa 

 

 

UWAGA: osoby, których zgłoszenia będą wysłane na obie serie zostaną zdyskwalifikowane. 

 

Do kampanii zostanie wybranych 50 Ambasadorów.  

Zgłoszenia można wysyłać do 24 lutego do godziny 9:00. 

 

Powodzenia! Wyniki w poniedziałek 🙂 

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA