Kochani, tym razem we współpracy z marką Saphir Parfums i portalem Trusted Cosmetics przygotowaliśmy akcję w klimatach iście wiosennych.

Działania będą dwutorowe. Żeby zdobyć nagrodę należy wykonać 2 zadania.

  1. napisz jaki Twoim zdaniem powinien być idealny zapach na wiosnę. Ciepły, słoneczny i lekki, czy też jesteś miłośniczką tych bardziej  konkretnych, cięższych, które towarzyszą Ci dłuższy czas. Wklej linki do swoich wpisów i przemysleń, jakimi dzielisz się ze znajomymi na social mediach w formularzu poniżej.
  2.  na portalu TC wybierz jeden z zapachów hiszpańskiej marki Saphir opisanych w artykule pt. Zapachy Saphir. Poszukujemy testerek. IV kampania w Klubie Testerek Kosmetycznych. I w komentarzu pod nim na TrustedCosmetics.pl napisz odpowiedź na pytanie “Który zapach marki Saphir (z tych opisanych powyżej) chciałabyś przetestować i dlaczego?”

W nagrodę:

  • 10 najciekawszych naszym zdaniem  wpisów nagrodzimy wybranym przez Was zapachem Saphir Parfums,
  • 5 najbardziej interesujących i ciekawych wpisów portal TrustedCosmetics.pl również nagrodzi zapachami marki Saphir Parfums. 

Poniżej przedstawiamy kandydatów walczących o Waszą uwagę i możliwość przetestowania oraz  główne nuty zapachowe jakimi się charakteryzują.

Punktować będziemy tak jak zawsze, znacie nas i wiecie, że można w łatwy sposób zdobyć sporą pulę punktów. Zatem do dzieła.

Macie czas do ….niedzieli 14 kwietnia 2019…

A poniżej prezentacja.

Kandydat numer 1 – Saphir ELEGANCE.

Zmysłowy, kobiecy, ciepły i do tego bardzo trwały. Elegance, to skrzyżowanie elegancji powściągliwej z radosną witalnością. Idealnie pasuje do wieczornych wyjść ale jednocześnie jest dobry na każdą porę roku i dnia.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: piwonia i gruszka

Nuty serca: magnolia i fiołek

Baza: damaszek, cedr

Kandydat numer 2 – Saphir FUROR.

To intrygujący, zniewalający, zmysłowy zapach z nutką słodkości. Potrafi oczarować nawet najbardziej wymagające kobiety. Nie da się przejść obok tego zapachu obojętnie. Jest intensywny i długo utrzymuje się na skórze. Można nosić go codziennie bez względu na porę i okazję. Furor de Saphir jest kwintesencją elegancji i kobiecości.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, marakuja, brzoskwinia.

Nuty serca: lotos, bursztyn, fiołek.

Baza: granat, mahoń, orchidea.

ooKandydat numer 3 – Saphir PRESTIGE.

Zmysłowy, kobiecy, ciepły i do tego bardzo trwały. Prestige, to skrzyżowanie świeżych zmysłowych aromatów z radosną witalnością. Idealnie pasuje do wieczornych wyjść  świetnie nadaje się też na każdą porę roku i dnia.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: świeży mech dębowy

Nuty serca: zmysłowe nuty kwiatowe

Baza: ciepła, bogata erogenna

Kandydat numer – Saphir  OUI.

Saphir OUI należy do linii zapachów CITRUS, która charakteryzuje się akordami kwiatowymi i ich różną kombinacją.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: czarna pożeczka

Nuty serca: nuty drzewne, róża, grzewna

Baza: ambroksan, paczula, wanilia.

Kandydat numer   – Saphir COOL.

To zapach który z pewnością najbardziej definiuje każdą kobiecą naturę, niezależnie od wieku. Zmysłowy i wyrazisty, a do tego słodkawy i intrygujący, niezależny i elegancki oraz niezwykle trwały i poruszający zmysły wszystkich wokół. Po prostu „must have” każdej kobiety.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: tuberoza, jaśmin.

Nuty serca: kawa, migdał

Baza: fasolka tonka

Kandydat nr 6 – Saphir Noches de Paris.

Jeśli ktoś jest miłośnikiem zapachów owocowych z delikatnym posmakiem gruszki, to Niches de Paris jest zapachem idealnym. Całość jest uzupełniona o nuty geranium przeplatającego się z heliotropem oparte na bazie kwiatów.

NUTY ZAPACHOWE:

•NUTA GŁOWY: kwiat pomarańczy, geranium, głóg, gruszka

•NUTA SERCA: cedr, heliotrop, irys

•NUTA BAZY: róża, fiołek, mimoza

Kandydat numer 7 – Saphir Vida

Niezwykle kobiecy zapach, słodki, ciepły, otulający i zmysłowy, wobec którego nikt nie przechodzi obojętnie wzbudza zainteresowanie i zachwyt każdej płci. Dodaje energii i radości bo życie po prostu jest piękne!

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: gruszka, czarna pożeczka, gruszka.

Nuty serca: tonka, kwiat pomarańczy, jaśmin

Baza: wanilia, paczula, pralina.

Kandydat numer 8 – Saphir Star.

Jest to zapach bardzo prosty, ale nie nudny. W swej prostocie zawiera elegancję. Spodoba się zwłaszcza kobietom odważnym, lubiącym wyzwania i nie podążającymi utartymi stereotypami. Zapach dla kobiety sukcesu.

NUTY ZAPACHOWE:

•NUTA GŁOWY: bursztyn,

•NUTA SERCA: kaszmir

•NUTA BAZY: jaśmin, nuty drzewne

Kandydat numer 9  –  Saphir Siloe.

To zniewalające, subtelne perfumy. Piękny zapach różnych kwiatów. Czysty, nie dość oczywisty, dlatego też intrygujący. Długo utrzymują się na skórze. Idealnie odzwierciedlają jakże sprzeczną naturę kobiety, z jednej strony to zapach delikatny i wrażliwy, a z drugiej, zdecydowany i stanowczy.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: piwonia, frezja.

Nuty serca: róża, liczi, konwalia.

Baza: bursztyn, cedr, magnolia

Kandydat numer 10 – Saphir GREEN.

Bardzo atrakcyjny zapach, który pobudza zmysły. Delikatny i cudowny. Bardzo świeży, nie słodki, głównie na wiosnę i lato, ale zimą przynosi na myśl zielony, wiosenny dzień. Na pewno wzbudzi zainteresowanie otoczenia.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: magnolia, ogorek, grapefriut.

Nuty serca: bursztyn, drzewo sandałowe, fiołek.

Baza: jabłko, nuty drzewne, tuberoza.

Prosimy o używanie hasztagów: #ambasadorkakosmetyczna #trustedcosmetics #kampania#saphirparfums #saphir#zapach