Zarejestruj się już dziś!

W kolejnej kampanii mamy przyjemność przedstawić Wam maszynki do golenia firmy DORCO.

Zadbaj o pielęgnację swojej skóry z wysokiej jakości produktami marki Dorco. Podaruj swojej skórze pielęgnację najwyższej jakości, sprawy, aby Twoja skóra była gładka i delikatna, gotowa na przyjście lata.

 

Dorco Shai 3+3 maszynka jednoczęściowa (jednorazowa)

Dorco Shai 3+3 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. To rewolucyjne rozwiązanie zapewni perfekcyjne golenie bez zacięć i podrażnień. Dwie pary potrójnych ostrzy idealnie dopasowują się do konturów ciała. Ruchoma główka pracuje w trzech płaszczyznach i usuwa skutecznie zarost w tak trudno dostępnych miejscach jak kostki i kolana. Pasek znajdujący się przed ostrzami zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry przygotowując włoski do golenia, natomiast pasek znajdujący się nad ostrzami zawiera substancjełagodzące, dając uczucie świeżości i ukojenia. Dorco Shai to synonim znacznie gładszej skóry.

 

 

Dorco Shai 6 maszynka jednoczęściowa (jednorazowa)

Dorco Shai 6 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. To rewolucyjne rozwiązanie zapewni perfekcyjne golenie bez zacięć i podrażnień. Sześć ostrzy dzięki ruchomej główce idealnie dopasowuje się do kształtu golonej powierzchni i precyzyjnie usuwa włoski. Pasek nawilżający z zawartością aloesu i witaminy E pozostawia na skórze uczucie świeżości i łagodzi podrażnienia. Ergonomiczna wygodna rączka nie wyślizguje się z ręki dzięki czemu możesz wykonywać pewne i precyzyjne pociągnięcia. Otwarta struktura ostrzy ułatwia ich czyszczenie co jest bardzo higieniczne.

 

Do kampanii wybierzemy 100 Ambasadorek i każda otrzyma zestaw obu maszynek do przetestowania.

Zapraszamy do rejestracji! Zostań w domu i weź udział w kampanii.

Zgłoszenia można wysyłać do poniedziałku 30 marca do godziny 9:00.

Oznaczenia FB oraz Instagram:
@maszynkidorco
@drogeriavica
@vica_pl
@cocolitapl
@drogeriewispol
Kosmeteria Eksperci Urody
#dorco #dorcopolska #maszynkidorco #golenie #maszynka #maszynkadogolenia #gladkiecialo #gladkienogi #dbajosiebie #pielegnacjaciala #gładkaskóra #nogi #depilacja #drogeriavica #cocolitapl #drogeriewispol #kosmeteriaeksperciurody
Rejestracja zakończona.