Na rok 2018 przygotowaliśmy dla Was nowość! Zapraszamy do udziału w programie Ambasadorka Kosmetyczna Premium 2018. Otrzymuj od nas dodatkowe przesyłki ambasadorskie i testuj nowości kosmetyczne.

 

Jak zostać Ambasadorką Kosmetyczną Premium 2018?

Zgłaszaj się do Kampanii Ambasadorskich i testuj nowości. Większe szanse na wybranie w kampaniach mają osoby, które w Panelu Ambasadorki uzupełnią linki do swoich social mediów. Po zakończeniu każdego kwartału wybierzemy Ambasadorki z największą liczbą punktów, które otrzymają od nas przesyłkę dla Ambasadorek Premium 2018. Za przetestowanie kosmetyków z dodatkowej przesyłki również przyznajemy punkty!

 

Dlaczego warto zostać Ambasadorką Kosmetyczną Premium 2018?

Każda z Ambasadorek Kosmetycznych Premium 2018 raz na kwartał otrzyma dodatkową przesyłkę ambasadorską z aktualnymi nowościami kosmetycznymi.

Zadaniem Ambasadorki Kosmetycznej jest jej przetestowanie i zopiniowanie. Linki do opinii należy pozostawić w odpowiednim formularzu na naszej stronie internetowej.

Każdą z opinii dotyczącą paczek ambasadorskich nagrodzimy zgodnie z punktacją.

Ambasadorki Premium mogą brać udział również w standardowych akcjach testowania produktów, które dwa razy w miesiącu ogłaszamy na stronie.

 

Nagrody za udział w Programie Ambasadorka Kosmetyczna Premium 2018

Na początku przyszłego roku nagrodzimy najlepsze Ambasadorki Kosmetyczne Premium wyjątkowymi niespodziankami, które z pewnością sprawią Wam radość!

 

 

Pamiętaj, aby zostać Ambasadorką Kosmetyczną Premium 2018, należy mieć uzupełnione linki do social mediów w Panelu Ambasadorki.

 

Kto chętny, by zostać Ambasadorką Kosmetyczna Premium 2018?