Dzień dobry!

Przychodzimy do Was z kolejną wspaniałą kampanią!

 

Tym razem wybrane Ambasadorki otrzymają paczkę z produktami marek Natura Siberica oraz Mediheal.

 

Natura Siberica to marka kosmetyków naturalnych produkowanych w Unii Europejskiej ze składników roślinnych pochodzących z dzikiej Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach i olejach roślinnych. Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07) lub pozyskiwane są metodą dzikich zbiorów.  Większość z nich posiada również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) czy SoilAssociation (Anglia).

Natura Siberica eksportowana jest z powodzeniem do kilkudziesięciu krajów świata. Posiada również blisko 60 concept store-ów, m.in. w Moskwie, Honk Kongu czy Barcelonie.

 

MEDIHEAL Maski nr 1 w Korei

MEDIHEAL TO JAKOŚĆ Z POGRANICZA MEDYCYNY

  • Maski w trendzie k-beauty i medycyny estetycznej
  • Tworzone metodą nanotechnologii
  • Skuteczność bez ingerencji zabiegów.
  • Szybki, widoczny efekt – inspiracja medycyną estetyczną.
  • Profesjonalne – działają jak zabieg kosmetyczny.
  • Nowoczesne składniki aktywne.
  • Produkty stworzone przez lekarzy dermatologów.

MEDIHEAL codziennie dba o zmieniające się potrzeby skóry konsumentów z całego świata. Dostarcza zaawansowane technologicznie maski w płachcie o unikatowych strukturach i formulacjach w cenach, które nie obciążają domowego budżetu. 

Podchodząc naukowo do tworzenia masek, marka Mediheal jest zaangażowana w ciągłe badania i rozwój, co wyróżnia ją na tle konkurencji. Przenosząc technologie zaczerpnięte z medycyny estetycznej na poziom codziennej pielęgnacji czyni ją innowatorem w kategorii masek od ponad 10 lat. 

 

Do kampanii zostanie wybranych 100 Ambasadorek, które otrzymają paczki z produktami wyżej wymienionych marek.

Każda paczka zawierać będzie po 3 produkty z każdej firmy (wybrane losowo).

 

Rejestracja kończy się w niedzielę, 15 listopada 2020 o godzinie 23:59. 

 

Chcesz zwiększyć swoje szanse na udział w kampanii? Przeczytaj TEN oraz TEN artykuł i dowiedz się, jakie są zasady aplikowania do kampanii oraz na co zwracamy uwagę przy wyborze kandydatek.

 

 

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.