Ruszamy z rejestracją na kolejną kampanię! Tym razem jest to kampania jakiej jeszcze do tej pory u nas nie było. Zarejestruj się już teraz!

 

 

Lubisz dbać o swoje dłonie, a manicure/pedicure nie są Ci obce?

Ta kampania będzie dla Ciebie idealna!

Przedstawiamy Wam lakiery hybrydowe marki CLAVIER.

  

Do niniejszej kampanii wybranych zostanie 400 Ambasadorek, które otrzymają zestaw produktów zapakowane w eleganckie pudełko

Clavier lakiery hybrydowe

W kampanii biorą udział następujące produkty:

Lakier hybrydowy Clavier Luxury 

Clavier Luxury to kolekcja profesjonalnych lakierów hybrydowych. Idealna konsystencja oraz innowacyjna formuła sprawiają, że lakiery hybrydowe Clavier Luxury kryją już przy pierwszej warstwie, pięknie się poziomują, a ich blask trwa nawet do 3 tygodni! Pożegnaj się z odpryskami czy zmatowiałym kolorem! Kolekcja Luxury to  połączenie tego, co najlepsze w żelach i lakierach klasycznych. To alternatywa dla podatnych na zadrapania standardowych lakierów i nienaturalnie wyglądających akryli czy tipsów.  Od klasyków po hity sezonu, od pasteli po neony – szeroki wybór kolorów Clavier Luxury sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Lakier hybrydowy Clavier ProHybrid

Dzięki lakierom hybrydowym Clavier ProHybrid nadasz swoim paznokciom intensywny kolor i przepiękny długotrwały blask. Idealna średnio-gęsta konsystencja Clavier ProHybrid umożliwia łatwą aplikację nawet w zaciszu domowym.  Znajdź swój ulubiony kolor i ciesz się pięknym manicure’m nawet do 3 tygodni. 

Pilniki do paznokci o różnych kształtach i gradacji Clavier

Wysokiej jakości pilniki przeznaczone zarówno do metody żelowej oraz akrylowej. Niezastąpione do codziennego użytku jak i do wykonania profesjonalnego manicure oraz pedicure w salonie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi dobrze leżą w dłoni. Posiadają nowoczesny design i wyjątkową trwałość. 

Holograficzna folia transferowa

Holograficzna folia transferowa jest przeznaczona do zdobienia paznokci.  Nadaje stylizacjom metaliczny efekt. Można ją położyć na cały paznokieć lub stworzyć połyskujące wzory. Można ją także śmiało wykorzystać do zdobień na naturalnej płytce, tipsach oraz przy technice żelowej i hybrydowej.

 

Zapraszajcie swoje koleżanki, znajome, czy krewne do udziału w kampanii!

Zgłoszenia można wysyłać do czwartku 09.07.2020 do godziny 9:00.  

 

Zarejestrowałaś się? Daj nam znać w komentarzu lub na Instagramie!

 

Podczas udostępniania informacji o kampanii prosimy o oznaczenie następujących profili oraz hasztagów:

@ambasadorka_kosmetyczna

@clavier_nails

@clavier_official

#ambasadorkakosmetyczna #clavier_official #claviernails #clavier #clavierki  #prohybrid #clavierluxury #clavierprohybrid

dodatkowo:

#nails2020 #polskiepaznokcie #pomyslnapaznokcie #paznokcienalato #luxurynails #selfmanicure  #paznokcie #paznokciehybrydowe #hybryda #hybridnails #manicurehybrydowy  #hybrydy #mani #pazurki #pazurkihybrydowe #nailsinspiration

 

Dostępność produktów: 

Oficjalny sklep internetowy www.clavier.pl 

Drogeria internetowa www.ekobieca.pl 

Drogeria internetowa www.vica.pl 

UWAGA: Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zaktualizować swoje dane, co pozwoli nam usprawnić realizację wysyłki paczek dla Ambasadorek (obowiązkowa aktualizacja danych korespondencyjnych, numeru kontaktowego oraz podanie nazwy profilu w social media). Link do aktualizacji profilu Ambasadorki zamieszczamy poniżej:  

Aktualizacja profilu 

Zapraszamy do rejestracji oraz życzymy powodzenia! 

Wyniki zostaną ogłoszone do poniedziałku 13.07.2020 włącznie.

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.