Poprzez udział w kampanii rekomendacji każdy bloger ma możliwość sprawdzenia jakości kosmetyków i podzielenia się wiedzą z czytelnikami, a przede wszystkim może wypróbować bezpłatnie kosmetyki i jako pierwszy dowiaduje się o nowościach.

O najnowszych kampaniach i o najciekawszych wpisach na blogach informujemy całą społeczność portalu Ambasadorka Kosmetyczna. Najbardziej zaangażowane blogi i najciekawsze wpisy pokazujemy na naszej stronie www, a także na fan page’u Ambasadorka Kosmetyczna.
Dla najaktywniejszych Ambasadorek przewidujemy dodatkowe profity w postaci wyjazdów do spa, na targi kosmetyczne, spotkań z Celebrytami czy wycieczek zagranicznych!

Będziemy zapraszać Cię do kampanii ambasadorskich, w trakcie których wybrane ambasadorki będą mogły poznać i wypowiedzieć się o nowych i jeszcze nieznanych kosmetykach.

Jeśli chciałabyś mieć dostęp do treści dotyczących nowości kosmetycznych i konkursów – zarejestruj się i aktywuj swoje konto. Rejestracja w portalu to szansa na zostanie Ambasadorką Kosmetyczną, a co za tym idzie, okazja do brania udziału w naszych kampaniach.

Życzymy przyjemnych chwil w świecie Ambasadorek Kosmetycznych

Co trzeba zrobić, aby stać się Ambasadorką Kosmetyczną?

  1. Zarejestruj się się na naszej stronie www.ambasadorka-kosmetyczna.pl.
  2. Uzupełnij linki do swoich kanałów Social Media.
  3. Odwiedzić naszego Facegooka Instagram, gdzie podajemy informacje na bieżąco.
  4. Zapoznać się z zakładką zadania, gdzie znaleźć można aktualne kampanie przez nas organizowane.